TELO - MYSEĽ - DUŠA
v harmónii

Upokojenie mysle, krása a zdravie nášho tela a duše...

4 metódy spojené do jedného acces bars, energetic facelift, telesné procesy a zvuk tibetskej misky

Telo má úžasnú moc, dokáže sa uzdraviť samo, ak má na to vytvorené podmienky v tele a v našej mysli (určite ste videli rozprávku pre dospelých Bol raz jeden život...).

ACCESS BARS
spúšťa energiu pre samoliečebné procesy v tele. 

ACCESS ENERGETIC FACELIFT
spúšťa energiu na omladene nášho tela a vnútra.

ACCESS telesné procesy MTVSS
spúšťa energiu na zlepšenie imunity a naše celkové ozdravenie. 

S KÝM PREBEHNE SEDENIE?

Som predovšetkým žena, ktorá chce ďalším ženám odovzdávať na ich ceste za lepším životom krásnu energiu, nasmerovať ich za životom, ktoré si samé vyberú a ukázať im možnosti, ktoré majú. Som tiež mentorka žien a sprievodca na ceste vedomého života v harmónii a hojnosti. Mojou vášňou je práca s ľuďmi a ich sebarozvoj.

Vďaka vlastným terapiám dotykom a zvukom, metóde access bars a mentoringu ukazujem ľuďom cestu ako spoznať a pochopiť seba samého, ako nájsť svoj talent, využiť ho pre svoju spokojnosť a začať žiť život v súlade sám so sebou.
Moje poslanie je... aby sa zo žien stali krásne sebavedomé bohyne... BYŤ ŽENOU JE JEDNODUCHO MAGICKÉ...

VIAC O MNE

V ČOM TI MôŽE TERAPIA POMôCŤ?

zosúladenie tela - mysle - duše

menej myšlienok

nacítenie sa na seba, na to, čo naozaj chceš

zdravie tvojho tela a orgánov

čístá myseľ

voľnosť tvojej duše 

ľahkosť bytia

nastavenie tvojho smerovania

uvoľnenie blokov a limitujúcich presvedčení

Pre koho je terapia vhodná?

malé deti, dospievajúce deti, dospelí, seniori, jednoducho ľudia, ktorí chcú na sebe  pracovať a chcú, aby im bolo vnútorne lepšie, ľahšie, radostnejšie, šťastnejšie, aby sa cítili lepšie na fyzickej úrovni a spomalili proces stárnutia.

Ako prebieha sedenie

sedenie je veľmi pokojné, tiché a veľmi príjemné, počas terapie prechádzam jednotlivými bodmi na hlave, tvári a tele, ktoré spúšťajú procesy v tele

Terapia je doplnená menším soundhealingom na začiatku a na koncil. Používam hudobné nástroje ako tibetská miska, krištáľová miska, ďažďová palica. Počas terapie je pustená hudba na 432 hz

odporúčam prísť 4-5x, aby naštartovaná zmena a proces prebiehali ďalej a mohlo sa tak klientovi uľaviť,  neskôr podľa potreby a pocitu

Možnosť zrealizovať aj mimo v Bratislavy na osobnú objednávku
PODMIENKY

3-5 ľudí, ktorí majú záujem o terapiu
priestor, kde môžu terapie prebiehať
v meste do 100 km z Bratislavy
(v prípade, ak je to viac, tak za príplatok podľa vzdialenosti)

Po skončení terapie

po skončení terapie sú tzv. dozvuky, môžu trvať niekoľko dní, odporúčam piť veľa vody, navnímať sa a byť tichým pozorovateľom seba samého, nebáť sa žiadnej zmeny a užívať si prítomný okamih

Na akom princípe funguje ACCESS BARS metóda, ktorá to celé odštartovala?

Mozgové vlny sú súčasťou elektromagnetického poľa, ktoré vznikajú okolo mozgu vďaka elektrickej aktivite neurónov. Prístroj EEG dokáže rozlíšiť veľa rôznych vĺn, pričom najčastejšie sa spomína päť z nich - Alfa, Beta, Gama, Delta a Theta.

Počas nášho života sú aktívne všetky, jedna však býva v závislosti od okolností dominantnejšia. A ktorá z nich to je, záleží na našom psychickom rozpoložení.

Theta vĺn (4 - 8 Hz) nastáva pri hlbokej relaxácii, meditácii a v niektorých fázach spánku. Počas týchto frekvencií dochádza ku skvalitňovaniu dlhodobej pamäti a schopnosti nachádzať neobvyklé riešenia.

Vzniká väčšina vizionárskych videní.

Každý jogín tiež vie, že v stave aktivácie Theta vĺn dochádza k prehĺbeniu intuície a v niektorých momentoch sa možno stretnúť so svojím vlastným nevedomím.

Pri terapii ACCESS BARS® po 15 minútach váš mozog dosiahne tento stav theta, stav hlbokej relaxácie, ktorý aktivuje samoliečbu tela a otvorí priestor vedomia v našich životoch.

Elektrický náboj v mozgu je rozptýlený, čo spôsobuje uvoľnenie všetkých energií zachytených v mozgu a tele. "Barsy" obsahujú všetky obmedzenia, myšlienky, nápady, emócie, úsudky a úvahy, ktoré ste si počas života uložili. To všetko vás teraz obmedzuje a bráni vám v tom, aby ste si vyberali vedome a tvorili svoj život.

AKÉ BY TO BOLO CÍTIŤ SA LEPŠIE?

REFERENCIE

Cena sedenia

90 min - 61 EUR (plus 15 min konzultácia)

120 min - 72 EUR ( plus 15 min konzultácia)

balík 4+1 zDARma (244 alebo  288 EUR)

Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!