SOUND HEALING
terapia zvukom

Sound healing

...terapia zvukom je jedným z holistických prístupov liečenia. Harmonizácia tela, mysle aj duše prebieha vďaka vibráciám špeciálnych hudobných nástrojov, zvukov či vibrácií. Pomáha navodiť pocit hlbokého odpočinku, obnovuje rovnováhu, pocit šťastia, uvoľňuje, upokojuje...

SOUND HEALING

Počas terapie pracujem s rezonančnými nástrojmi. Nie sú to bežné hudobné nástroje, ide o  krištáľové a tibetské misky, zvonko-hru, ďažďovú palicu, koshi, terapeutické ladičky, ocean drum a iné, vďaka ktorým sa vytvárajú harmonické frekvenčné vlny. Tie vchádzajú do nášho energetického poľa a cez pokožku prenikajú vibračné vlny vysokej vibrácie do nášho fyzického tela, čím začnú ovplyvňovať aktuálnu frekvenciu buniek. 

Keď sme v strese, pod tlakom a v napätím, naše bunky sa správajú inak a dostávajú sa do oválneho tvaru (zdravé bunky sú okrúhle). Dôležité je, dostať sa počas dňa mimo stres a napätie... pretože ten vypína aj náš imunitný systém. Vedeli ste o tom, že na stres a s ním spojené (nežiaduce) účinky si dokážeme zvyknúť, aj preto často vo výkone nezaregistrujeme, že naše telo je v neustálom kŕči a napätí.

Tento stav z dlhodobého hľadiska neprospieva zdravému fungovaniu jednotlivých orgánov a celkovo tela. Preto nám aj dáva signály, ktoré ak nepočúvame, tak časom silnejú a náš zdravotný stav sa zhoršuje. Byť chorý nie je normálne a ani vekom nemusíme naše choroby prijímať. Na to, aby sa naše stresované bunky nadýchli harmonického stavu stačí absolvovať už jednu skupinovú, prípadne individuálnu sound healing terapiu.

Po nej sa stav uvoľnenia a rovnováhy trvá niekoľko dní, v istých prípadoch dokonca aj týždňov. Je však veľmi dôležité pracovať na tom aj sám, ja dávam 10% a vy 90%. Zázraky sa dejú, ak im my pomáhame.

Sound healing je cesta nielen uzdravenia nášho tela a orgánov, ale aj skvelá možnosť spoznávať seba samého ešte lepšie a prehlbovať tak čoraz viac a viac vzťah so sebou - osobnostný rozvoj.

Telo má úžasnú moc, dokáže sa uzdraviť samo, ak má na to vytvorené podmienky v tele a v našej mysli (určite ste videli rozprávku pre dospelých Bol raz jeden život...).

S KÝM PREBEHNE SEDENIE?

Moje poslanie je, aby sa zo žien stali krásne, sebavedomé BOHYNE. Volám sa Zuzka Štrbák a roky som hľadala spôsob, ktorý by mi pomohol na ceste za lepším, krajším a spokojnejším životom v hojnosti, šťastí, zdraví a láske... našla som access bars metódu.

Som držiteľkou medzinárodne platného certifikátu a môžeš byť aj ty. Som mentorka žien, facilitátor

VIAC O MNE

V ČOM TI MôŽE SOUND HEALING POMôCŤ?

 • Uvoľňuje emocionálny, psychický aj fyzický stres,
 • zmierňuje prejavy úzkosti a depresie,
 • čistí od negatívnej energie,
 • rozpúšťa emocionálne traumy,
 • rozpúšťa bloky v toku energie a harmonizuje čakry,
 • eliminuje vyčerpanie,
 • posilňuje imunitu,
 • pomáha pri nespavosti aj pri častých bolestiach hlavy,
 • zlepšuje koncentráciu,
 • reguluje hormonálny a nervový systém,
 • upravuje tlak a srdcový tep,
 • uvoľňuje napätie pohybového aparátu a svalového tonusu,
 • harmonizuje tráviace funkcie,
 • urýchľuje detoxikáciu.

Terapia prebieha na lehátku a je vhodná pre kohokoľvek, kto je otvorený novým možnostiam.

Pre koho nie je terapia vhodná?

 • pre tehotné ženy v prvom trimestri tehotenstva (veľmi dôležité je  vyvarovať umiestňovania terapeutických nástrojov priamo na telo)
 • pre ľudí, ktorí trpia zvukom indukovanou epilepsiou.
 • pri vážnejších psychických a psychotických ťažkostiach
 • pre ľudí s  kardiostimulátorom, Uvádzajú sa i kovové implantáty, nie sú  však s nimi evidované žiadne negatívne skúsenosti
 • pre ľudí s otvorenými ranami a nezahojené jazvy, tiež tam, kde hrozí uvoľnenie trombózy

Ako prebieha sedenie

Terapia prebieha vo večerných hodinách v pohodlnej polohe, ideálne v ľahu na podložke. Veľmi dôležité je robiť to, čo nám telo samo napovie.

Na začiatku je veľmi dôležité uvoľnenie, do ktorého ťa vtiahnem vďaka mojim slovám a krásnym zvukom. Postupne prejdem všetkými nástrojmi. Liečba zvukom je veľmi prirodzená, a rýchla a prebieha ako meditácia, kde dochádza k postupnej harmonizácii cez frekvencie.  Na konci ťa opäť vtiahnem do reality a po skončení si vymieňame zážitky s účastníkmi, ktorí to tak cítia. Veľmi dôležiťé robiť to, čo naše telo chce.

Terapia prebieha individuálne, párovo alebo skupinovo.

Po skončení terapie

po skončení terapie sú tzv. dozvuky, môžu trvať niekoľko dní, odporúčam piť veľa vody, navnímať sa a byť tichým pozorovateľom seba samého, nebáť sa žiadnej zmeny a užívať si prítomný okamih

REFERENCIE

Cena sedenia

skupinová 60 min + 15 min konzultácia
25 EUR osoba (kapacita 5 osôb)

individuálna 60 min + 30 min konzultácia
48 EUR (1 osoba)

individuálna párová 60 min + 30 min konzultácia
80 EUR (2 osoby)

Na individuálnu a párovú terapiu možnosť objednať sa len telefonicky, emailom alebo cez sociálne siete KONTAKT
pondelok - piatok 19.00 - 22.00
víkend 16:00 - 22.00 

Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!