MÔJ PRÍBEH

Nechaj sa aj ty inšpirovať

Som predovšetkým žena, ktorá chce ďalším ženám odovzdávať na ich ceste za lepším životom krásnu energiu, nasmerovať ich za životom, ktoré si samé vyberú a ukázať im možnosti, ktoré majú. Som tiež sprievodca žien na ceste vedomého života v harmónii a hojnosti. Mojou vášňou je práca s ľuďmi a ich sebarozvoj.

Vďaka vlastným terapiám dotykom a zvukom, metóde access bars a individuálnym konzultáciám ukazujem ľuďom cestu ako spoznať a pochopiť seba samého, ako nájsť svoj talent, využiť ho pre svoju spokojnosť a začať žiť život v súlade sám so sebou.

Moje poslanie je... aby sa zo žien stali krásne sebavedomé bohyne... BYŤ ŽENOU JE JEDNODUCHO MAGICKÉ...

Dnes konečne viem, kto som a čo chcem vo svojom živote dokázať. Som ženou, ktorá ukazuje ďalším, ako milovať toho človeka v zrkadle, bez sebeckého prístupu k iným, s vysnívanými parterom, bez pocitu, že musím na tento svet plný posudzovania ako každá žena priniesť dieťa a s láskou v sebe, ktorú chcem rozdávať ďalej. Dnes konečne dokážem odovzdávať aj iným, pretože som zapracovala na sebe.


Po 12 rokoch vzťahu, po mnohých prirodzených, ale aj umelých pokusoch o dieťa, nepodarenom 2,5 ročnom živote vo Fínsku, bez práce a bez ušetrených peňazí pre svoju budúcnosť (keďže mi chýbala finančná gramotnosť) som sedela sama v opustenom 3-izbovom byte na hypotéku a premýšľala čo ďalej so svojim životom, či idem do zamestnania a ostanem v tom klasickom procese, ktorý ma nebavil alebo zariskujem a pôjdem svojou vysnívanou cestou no do úplného rizika.

Keby ste ma poznali pred 4 rokmi, neverili by ste, že môže prísť k tak radikálnej zmene aká je dnes. Introvertná, neistá, smutná, bezdetná, s obavami či si vôbec ešte nájdem vysnívaného partnera, pretože toho zdanlivo vysnívaného som opustila a či sa vôbec dokážem postaviť na vlastné nohy a podnikať vo vysnívanej oblasti z vlastného domu, v krajine, kde je teplo a more. 

Po pravde, absolútne som si neverila a pochybovala o tom, či dokážem byť tým človekom, ktorý zvládne všetky prekážky a zvládne ísť druhým príkladom. V minulosti som sa ľuďom prihovárala s obavami, neistotou, stále som sa kontrolovala a premýšľala ČI SOM DOSTATOČNE DOBRÁ A ČO SI O MNE ČLOVEK PREDO MNOU MYSLÍ. Moja introvercia a plachosť ma brzdili, znižovali mi sebavedomie k ďalšiemu posunu a odďaľovali ma od môjho sna stať sa úspešnou podnikateľkou.


Bude to znieť neuveriteľne, ale až pred svojou štyridsiatkou som sa rozhodla urobiť ten vážny krok a ísť smerom, kde sa cítim silná, naplnená, úspešná a odhodlaná, JA SAMA SEBOU. Presne to bol ten vysnívaný smer práca s ľuďmi, hľadanie ich talentov a ich smerovanie k osobnému úspechu a snom, hlavne so ženami.

Moje prvé kroky viedli do oblasti špeciálneho podnikania, kde som sa potrebovala naučiť byť odvážnou, vedieť komunikovať s ľuďmi, dokázať predať produkt a rozvíjať ľudí z pozície lídra. Musím povedať, že sieťový marketing je v tomto najlepší učiteľ a škola. 2 roky som ho realizovala popri zamestnaní a až potom sa z toho stalo moje jediné živobytie.

7 rokov v tvrdom biznise mi dal a naučil ma veľmi veľa, stalo sa však niečo, čo som ja sama nečakala, pretože som si myslela, že v tom ostanem do konca života... Avšak moja duša nechcela ostať v mužskej energii, pýtala sa k tej ženskej jemnej...

Prichádzali signály, že mám urobiť zmenu...nepočúvala som, signály začali byť silnejšie a ja som to už pociťovala aj zdravotne, rok som to ignorovala a potom nabrala odvahu ísť do úplnej zmeny, ohroziť svoj príjem, no ísť za hlasom svojej duše, ťažké...

Dnes spolupracujem so Ľuďmi formou terapií a konzultácií, cítim že som na svojej ceste, kde viem odovzdať ľuďom oveľa viac. Našou najdôležitejšou úlohou je byť šťastnými a pracovať na svojom najdôležitejšom projekte a to sme my sami. Nie všetko ide aj podľa mojich predstáv, no naučila som sa prijať to, čo prichádza a učiť sa z toho. Každá situácia a každý človek v našom živote nás prišiel niečo naučiť a nie je to náhoda...

Mojou úlohou nie je ľudí poučovať a hovoriť im, čo majú robiť, mojou úlohou je ich naviesť na ich vlastnú cestu, či už terapiou alebo konzutáciou. Ja dávam 10% a zvyšok je na vás...

TERAPIE

ONLINE KONZULTÁCIA

OD NESMELÉHO INTROVERTA K VEDOMEJ ŽENE S LÁSKOU V SEBE...


MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE 

Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!