Pokojná myseľ
ACCESS BARS

Život je o tom žiť šťastne, spokojne, v pravde k sebe, v súlade sám so sebou a hlavne v láske... Nie je o tom pretekať sa a dokazovať si, kto je lepší, nie je o tom žiť v smútku, trápení, nešťastí, v porovnávaní sa, je o tom, žiť v súlade s našou dušou a našim srdcom a vnútrom... AKO? 

ACCESS BARS...

Je jemná technika, ktorá ukľudňuje myseľ a uvoľňuje telo. Je metóda, ktorá napomáha pracovať s podvedomím, aktivuje samoliečiace procesy v tele.

Jemným dotykom 32 bodov na hlave dochádza veľmi jednoducho k uvoľneniu elektromagnetického náboja, ktorý drží naše myšlienky, pocity a emócie na mieste. Vďaka tomu dokážeme vnímať svoj život, telo a vzťahy s väčšou ľahkosťou.

Telo má úžasnú moc, dokáže sa uzdraviť samo, ak má na to vytvorené podmienky v tele a v našej mysli (určite ste videli rozprávku pre dospelých Bol raz jeden život...).

Access bars spúšťa energiu pre samoliečebné procesy v tele. 

ACCESS ENERGETIC FACELIFT
spúšťa energiu na omladene nášho tela a vnútra.

ACCESS telesné procesy MTVSS
spúšťa energiu na zlepšenie imunity a naše celkové ozdravenie. 

S KÝM PREBEHNE SEDENIE?

Moje poslanie je, aby sa zo žien stali krásne, sebavedomé BOHYNE. Volám sa Zuzka Štrbák a roky som hľadala spôsob, ktorý by mi pomohol na ceste za lepším, krajším a spokojnejším životom v hojnosti, šťastí, zdraví a láske... našla som access bars metódu.

Som držiteľkou medzinárodne platného certifikátu a môžeš byť aj ty. Som mentorka žien, facilitátor

VIAC O MNE

V ČOM TI MôŽE ACCESS BARS POMôCŤ?

menej stresu
lepší spánok
odstránenie strachov a psychických ťažkostí
napomáha s blokmi a s limitujúcimi presvedčeniami 
dodanie životnej energie
menej bolesti
viac pohody v živote
zníženie hyperaktivity u detí
ujasnenie životných situácií a okolností
rýchlejší proces hojenia po úrazoch a medicínskych zákrokoch
iné... 

Terapia prebieha na lehátku a je vhodná pre kohokoľvek, kto je otvorený novým možnostiam.

Pre koho sú access bars vhodné?

malé deti, dospievajúce deti, dospelí, seniori, jednoducho ľudia, ktorí chcú na sebe  pracovať a chcú, aby im bolo vnútorne lepšie, ľahšie, radostnejšie, šťastnejšie...

Ako prebieha sedenie

sedenie je veľmi pokojné, tiché a veľmi príjemné, počas terapie prechádzam jednotlivými bodmi na hlave, ktoré spúšťajú procesy v tele.  

Terapia je doplnená menším soundhealingom na začiatku a na koncil. Používam hudobné nástroje ako tibetská miska, krištáľová miska, ďažďová palica. Počas terapie je pustená hudba na 432 hz

odporúčam prísť 4-5x, aby naštartovaná zmena a proces prebiehali ďalej a mohlo sa tak klientovi uľaviť, neskôr podľa potreby a pocitu

Možnosť zrealizovať aj mimo v Bratislavy na osobnú objednávku
PODMIENKY

3-5  ľudí, ktorí majú záujem o terapiu
priestor, kde môžu terapie prebiehať
v meste do 100 km z Bratislavy
(v prípade, ak je to viac, tak za príplatok podľa vzdialenosti)  

Po skončení terapie

po skončení terapie sú tzv. dozvuky, môžu trvať niekoľko dní, odporúčam piť veľa vody, navnímať sa a byť tichým pozorovateľom seba samého, nebáť sa žiadnej zmeny a užívať si prítomný okamih

Na akom princípe funguje ACCESS BARS?

Mozgové vlny sú súčasťou elektromagnetického poľa, ktoré vznikajú okolo mozgu vďaka elektrickej aktivite neurónov. Prístroj EEG dokáže rozlíšiť veľa rôznych vĺn, pričom najčastejšie sa spomína päť z nich - Alfa, Beta, Gama, Delta a Theta.

Počas nášho života sú aktívne všetky, jedna však býva v závislosti od okolností dominantnejšia. A ktorá z nich to je, záleží na našom psychickom rozpoložení.

Theta vĺn (4 - 8 Hz) nastáva pri hlbokej relaxácii, meditácii a v niektorých fázach spánku. Počas týchto frekvencií dochádza ku skvalitňovaniu dlhodobej pamäti a schopnosti nachádzať neobvyklé riešenia.

Vzniká väčšina vizionárskych videní.

Každý jogín tiež vie, že v stave aktivácie Theta vĺn dochádza k prehĺbeniu intuície a v niektorých momentoch sa možno stretnúť so svojím vlastným nevedomím.

Pri terapii ACCESS BARS® po 15 minútach váš mozog dosiahne tento stav theta, stav hlbokej relaxácie, ktorý aktivuje samoliečbu tela a otvorí priestor vedomia v našich životoch.

Elektrický náboj v mozgu je rozptýlený, čo spôsobuje uvoľnenie všetkých energií zachytených v mozgu a tele. "Barsy" obsahujú všetky obmedzenia, myšlienky, nápady, emócie, úsudky a úvahy, ktoré ste si počas života uložili. To všetko vás teraz obmedzuje a bráni vám v tom, aby ste si vyberali vedome a tvorili svoj život.

AKÉ BY TO BOLO CÍTIŤ SA LEPŠIE?

O ACCESS BARS OD SRDCA

MILUJETE ČOKOLÁDU SLADKÉ ALEBO INÉ JEDLO bez ktorého akoby nedokážete žiť ⁉️

...niečo, čo vo vás vzbudzuje neustálu túžbu to mať ⁉️
Také sú pre mňa Access barsy a Acces facelift, ktoré vám dávajú nový pocit, iný pohľad, iný stav duše, myslenia, krajšie telo a pokožku tváre, stav vášho zdravia a iné benefity, ktoré prichádzajú postupne .... 
Netušila som, že je to možné, ale je...  

Čo keby bol práve dnes ten deň začať niečo nové, iné... niečo, čo by ti opäť prinieslo to svetlo do tvojho života? 

Čo keby si sa opäť radovala zo života a začala si si ho znovu užívať? Aké by to bolo byť k sebe milšia, ohľaduplnejšia a prístupnejšia, bez posudzovania a toho ako by to malo byť. Aké by to bolo byť k sebe láskavejšia a vďaka tomu si k sebe pritiahnuť rovnakých ľudí? Aké by to bolo byť milovaná a milovať? Aké by to bolo mať to, po čom naozaj túžiš?

Všetko začína s láskou k sebe, tak si dopraj...

REFERENCIE

Cena sedenia

75 min - 60 EUR s konzultáciou 

balík 4+1 zDARma (240 EUR)

_____________________

90min - 70 EUR (s konzultáciou)
balík 4+1 zDARma (280 EUR)

Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!