Krásne telo a tvár
ACCESS ENERGETIC FACELIFT

Je možné cítiť sa a vyzerať mladšie bez fyzických zásahov a bolesti? ÁNO... access energetický facelift je terapia, ktorá dokáže spustiť energie na omladenie nielen tváre, ale celého tela... Ak použijete opakovane aspoň 20x výsledky sú dlhotrvajúce (aj keď každé telo je iné...)

ACCESS ENERGETIC FACELIFT
spúšťa energiu na omladene nášho tela a vnútra. 

Access bars
spúšťa energiu pre samoliečebné procesy v tele. 

ACCESS telesné procesy MTVSS
spúšťa energiu na zlepšenie imunity a naše celkové ozdravenie.

ACCESS ENERGETIC FACELIFT

Tvárový a telový anti-aging.
Je to proces, ktorý pôsobí na našu fyzickú stránku - zjemňuje, napína a omladzuje tvár a telo... ide o veľmi príjemnú techniku dotyku, ktorá napomáha zveľadiť naše telo od hlavy až po päty spolu s vnútornými orgánmi a kožou... Počas sedenia sú rozpustené bloky, traumy, spúšťače starnutia i obmedzenia, ktoré máme v tele.

Ide o využitie energie k aktivácii tváre tým, že spúšťa telesné procesy, ktoré sú špeciálne zamerané na transformáciu účinkov starnutia, stresu a gravitácie. Pracuje s energiou, ktorá smeruje do každej bunky tela, aby ich obnovila, oživila a omladila. Omladzuje sa nielen tvár, ale i každá bunka v tele, prísun energie smeruje do každého orgánu. Ide o úžasný proces, ktorý vyhladzuje, napína a omladzuje tvár a telo.

Pravidelným prijímaním telesného procesu Access Facelift budete pozorovať viditeľné zmeny. Počas sedení sa používajú aj verbálne procesy, ktoré pomáhajú meniť náš postoj k sebe samému, aj k vlastnému telu. Tak, aby ste si pre seba vyberali sebadôveru, vnútornú spokojnosť, ľahkosť, krásu a v neposlednom rade zdravie.

S KÝM PREBEHNE SEDENIE?

Moje poslanie je, aby sa zo žien stali krásne, sebavedomé BOHYNE. Volám sa Zuzka Štrbák a roky som hľadala spôsob, ktorý by mi pomohol na ceste za lepším, krajším a spokojnejším životom v hojnosti, šťastí, zdraví a láske... našla som access bars metódu.

Som držiteľkou medzinárodne platného certifikátu a môžeš byť aj ty. Som mentorka žien, facilitátor

V ČOM NÁM MôŽE ACCESS FACELIFT POMôCŤ?

Rredukcia vrások a vypnutie pokožky
Rozžiarenie pokožky a očí
Spevnené tvárové svaly a zlepšená tonizácia pokožky
Lepší spánok
Zlepšenie kvality vlasov a kože
Harmonizácia tela
Zníženie telesnej hmotnosti
Vypnutie poprsia a zadku
Pomoc pri migrénach a bolestiach hlavy
Zlepšenie hojenia rán

PRE KOHO JE FACELIFT VHODNÝ?

Je vhodná pre každého, kto chce alternatívne riešenie pre svoje telo. Mnohým sa po procese zlepšil aj celkový zdravotný stav. Táto technika obnovuje prirodzený tok energie v tele. Uľahčuje uvoľnenie energetických dráh a uvoľňuje stagnácie spôsobené najmä emóciami, traumou a dlhodobým stresom. S energiou tečúcou do tela sa svaly začínajú uvoľňovať a koža začína mladnúť.

AKO TO PREBIEHA?

Príjemné a jemné dotyky rúk na tvári, krku a dekolte. Uľahčuje uvoľnenie energetických dráh a uvoľňuje stagnácie spôsobené najmä emóciami, traumou a dlhodobým stresom. S energiou tečúcou do tela sa svaly začínajú uvoľňovať a koža začína mladnúť.

Trvanie 60-90 min.

Terapia prebieha na lehátku, sedenie je veľmi pokojné, tiché a veľmi príjemné.

Terapia je doplnená menším soundhealingom na začiatku a na koncil. Používam hudobné nástroje ako tibetská miska, krištáľová miska, ďažďová palica. Počas terapie je pustená hudba na 432 hz 

odporúčam prísť min. 5x - 1x v týždni, potom aspoň 1x do mesiaca, prípadne podľa potreby. Každý výsledok je o pravidelnosti a na každého platí iný čas... nič nie je doživotné, ak to urobíme 1x...

Možnosť zrealizovať aj mimo v Bratislavy
PODMIENKY

min. 5 a viac ľudí, ktorí majú záujem o terapiu
priestor, kde môžu terapie prebiehať
v meste do 100 km z Bratislavy
 (v prípade, ak je to viac, tak za príplatok)

Po skončení terapie

po skončení terapie sú tzv. dozvuky, môžu trvať niekoľko dní, odporúčam piť veľa vody, navnímať sa a byť tichým pozorovateľom seba samého, nebáť sa žiadnej zmeny a užívať si prítomný okamih

VÝSLEDKY?

Ľudia, ktorí absolvovali tieto terapie majú viac energie, oveľa uvoľnenejší a žiarivejší vzhľad v očiach i na tvári, vyzerajú mladšie, majú menej vrások, hladšiu, jasnejšiu a pevnejšiu pokožku, miznú opuchy, je možné, že sa spevní aj zadok a prsia. Mení sa aj vzhľad jaziev a pigmentácie, menej viditeľné žilky.

AKÉ BY TO BOLO CÍTIŤ SA VO SVOJOM TELE ÚŽASNE?

Facelift od srdca

Dotyk lieči... ak sa dotýkame, meníme človeka na bunkovej úrovni a pomáhame tak telu aby sa dostalo do svojho prirodzeného stavu. 

Verili by ste, že niektorí ľudia nedostanú dotyk celé dni?Dotyky sú dôležitejšie ako si myslíme a hlavne tie so zámerom. Dotyk má takú silu, že dokáže znížiť stres, spomaliť srdečnú frekvenciu a krvný tlak, pomôcť pri trávení a iné...

Cena sedenia

75 min - 48 EUR (s konzultáciou)
balík 4+1 zDARma (192 EUR)

_____________________

90min - 56 EUR (s konzultáciou)
balík 4+1 zDARma (224 EUR)

Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!