Šťastné dieťa terapia

Počúvame svoje deti? Naozaj ich počúvame čo hovoria, všímame si ako sa cítia? Krásne veci, pokiaľ to dospeláci v nich nezabijú. Cca do 6.roku života deti veľmi cítia spiritualitu a vidia veci, ktoré my dospelí nevidíme, pretože naša vnútro sa viac sústredí na myseľ ako na dušu, vnútro a to, čo sa deje na spirituálnej úrovni.

Deti sú dar, deti sú energia, deti sú naši učitelia, deti sú symbol života, deti sú život... tak prečo ich tak málo počúvame? Aj my dospelí sme radi vypočutí...


Mám neterku a synovca a to, čo mi hovoria práve oni veľmi dobre počúvam a aj cez nich si uvedomujem, že deti nehovoria cez myseľ ale cez svoje vnútro a to čo cítia...
Ak cítite a vidíte, že vaše dieťa je nepokojné, smutné, že zle znáša rozchod rodičov, školu, škôlku alebo iné veci, doprajte mu terapiu u mňa.

Deti milujem, rozumiem im a rada sa s nimi rozprávam... u mňa sa budú cítiť v bezpečí a počas terapie dostanú krásnu energiu jemnej dotykovej metódy, ktorú si moja neterka pýta vždy keď sme spolu. Dokonca naposledy mi hovorí "vieš Zuzka, ja som túto metódu ukázala aj mojim spolužiačkám"


Teším sa na každú malú dušičku. Som tu len pre rodičov, ktorí to vnímajú rovnako ako ja a radi by svojim deťom prispeli aj týmto spôsobom. Na kurzoch mávam aj rodičov, ktorí si u mňa robia kurzy práve preto, aby svojim deťom vedeli prispieť v pohodlí domova... ak vám však vyhovuje prísť ku mne, budem sa tešiť...

ACCESS BARS...

Je jemná technika, ktorá ukľudňuje myseľ a uvoľňuje telo. Je metóda, ktorá napomáha pracovať s podvedomím, aktivuje samoliečiace procesy v tele.

Jemným dotykom 32 bodov na hlave dochádza veľmi jednoducho k uvoľneniu elektromagnetického náboja, ktorý drží naše myšlienky, pocity a emócie na mieste. Vďaka tomu dokážeme vnímať svoj život, telo a vzťahy s väčšou ľahkosťou.

AKO VYSVETLIŤ METÓDU DEŤOM?

Je to akoby cez voju hlavu išli tyče. Barsy sú v podstate miesto, kde skladujeme všetky myšlienky, pocity a emócie, ktoré máme a ktoré nám už neslúžia.

Bol si / Bola si niekedy s niekým, kto bol nahnevaný? Keď sú ľudia nahnevaní, naberieš tú informáciu a akoby ju uložíš v hlave. A keď sú ľudia smutní, robíš to isté. Bars to uvoľňuje tak, aby to už viac v tvojej hlave nebolo.


Telo má úžasnú moc, dokáže sa uzdraviť samo, ak má na to vytvorené podmienky v tele a v našej mysli (určite ste videli rozprávku pre dospelých Bol raz jeden život...).

Access bars spúšťa energiu pre samoliečebné procesy v tele. 

ACCESS ENERGETIC FACELIFT spúšťa energiu na omladene nášho tela a vnútra.

ACCESS telesné procesy MTVSS spúšťa energiu na zlepšenie imunity a naše celkové ozdravenie. 

S KÝM PREBEHNE SEDENIE?

Som predovšetkým žena, ktorá chce ďalším ženám odovzdávať na ich ceste za lepším životom krásnu energiu, nasmerovať ich za životom, ktoré si samé vyberú a ukázať im možnosti, ktoré majú. 

Žena je veľmi silno prepojená so svojimi deťmi. Každé ochorenie dieťaťa je signál pre rodičov, že v rodine nie je niečo v poriadku a rodičia by mali začať riešiť aj seba.

 Terapiu šťastné dieťa som vytvorila pre deti, kde môže rodič prísť s nimi. Odporúčam prísť na terapiu aj rodičom.

VIAC O MNE

V ČOM TI MôŽE ACCESS BARS POMôCŤ DEŤOM?

pokoj a menej plaču
lepší spánok
odstránenie strachov a psychických ťažkostí
menej bolesti
viac pohody v živote
zníženie hyperaktivity
odstránenie blokov

AKO TO VYSVETLIŤ DEŤOM, PREČO A KEDY SPUSIŤ BARSY?

keď si smutný, keď ťa niečo boli
keď je v škole na teba niekto zlý
keď sa tvoji rodičia hádajú
keď si spustíš barsy pred písomkou, dostaneš lepšiu známku
keď máš vystúpenie na pódiu a necháš si spustiť pred tým barsy, nebudeš mať strach
keď si necháš spustiť barsy pred tým, ako budeš športovať, zvyčajne ti to pôjde lepšie

REAKCIE DETÍ NA BARSY

cítiš sa šťastne a radostne
upokojujú ma, som uvoľnenejší, som šťastný, som sebaistá
zastavujú bolesť, inak premýšľam, mám lepší deň,
barsy sú úžasné

Ako prebieha sedenie

sedenie je veľmi pokojné, tiché a veľmi príjemné, počas terapie prechádzam jednotlivými bodmi na hlave, ktoré spúšťajú procesy v tele.  

odporúčam prísť 4-5x, aby naštartovaná zmena a proces prebiehali ďalej a mohlo sa tak klientovi uľaviť, neskôr podľa potreby a pocitu

Možnosť zrealizovať aj mimo v Bratislavy na osobnú objednávku
PODMIENKY

3-5 ľudí, ktorí majú záujem o terapiu
priestor, kde môžu terapie prebiehať
v meste do 100 km z Bratislavy
(v prípade, ak je to viac, tak za príplatok podľa vzdialenosti)

Po skončení terapie

po skončení terapie sú tzv. dozvuky, môžu trvať niekoľko dní, odporúčam piť veľa vody, navnímať sa a byť tichým pozorovateľom seba samého, nebáť sa žiadnej zmeny a užívať si prítomný okamih

Pre koho sú access bars vhodné?

Terapia prebieha na lehátku a je vhodná pre akékoľvek dieťa, kde rodič cíti, že sa s ním niečo deje... Deti nenútim a ak sa rozhodne u mňa, že to nebude absolvovať, tak to necháme... No verím, že k tomu nepríde, pretože na začiatku prebieha rozhovor a krásne vysvetlenie. 

odporúčam prísť viac-krát, aby každé dieťa malo priestor a nerobili sme vyhodnocovania po 1 raze...

Na akom princípe funguje ACCESS BARS?

Mozgové vlny sú súčasťou elektromagnetického poľa, ktoré vznikajú okolo mozgu vďaka elektrickej aktivite neurónov. Prístroj EEG dokáže rozlíšiť veľa rôznych vĺn, pričom najčastejšie sa spomína päť z nich - Alfa, Beta, Gama, Delta a Theta.

Počas nášho života sú aktívne všetky, jedna však býva v závislosti od okolností dominantnejšia. A ktorá z nich to je, záleží na našom psychickom rozpoložení.

Theta vĺn (4 - 8 Hz) nastáva pri hlbokej relaxácii, meditácii a v niektorých fázach spánku. Počas týchto frekvencií dochádza ku skvalitňovaniu dlhodobej pamäti a schopnosti nachádzať neobvyklé riešenia.

Vzniká väčšina vizionárskych videní.

Každý jogín tiež vie, že v stave aktivácie Theta vĺn dochádza k prehĺbeniu intuície a v niektorých momentoch sa možno stretnúť so svojím vlastným nevedomím.

Pri terapii ACCESS BARS® po 15 minútach váš mozog dosiahne tento stav theta, stav hlbokej relaxácie, ktorý aktivuje samoliečbu tela a otvorí priestor vedomia v našich životoch.

Elektrický náboj v mozgu je rozptýlený, čo spôsobuje uvoľnenie všetkých energií zachytených v mozgu a tele. "Barsy" obsahujú všetky obmedzenia, myšlienky, nápady, emócie, úsudky a úvahy, ktoré ste si počas života uložili. To všetko vás teraz obmedzuje a bráni vám v tom, aby ste si vyberali vedome a tvorili svoj život.

AKÉ BY TO BOLO CÍTIŤ SA LEPŠIE?

REFERENCIE

Cena sedenia

30min + 15 min konzultácia - 29 eur
balík 4+1 zDARma (116 EUR)

Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!