ROK 2021 MI ZMENIL MOJ ŽIVOT A SMEROVANIE

09.03.2023

Už čoskoro nahrám LIVE rozhovor o tom, ako sa zmenil môj život a prečo som zmenila smerovanie... No dnes by som vám rada zazdieľa niečo, čo o mne napísala skvelá dáma, ktorá si plní svoje sny. Najväčšiu zásluhu má na tom ona sama, no podieľala som sa na jej smerovaní aj ja. Moje poslanie je jasné, HĽADAŤ V ĽUĎOCH TO, ČO ONI SAMI ZATIAĽ NEVIDIA.

Takto to vidí ONA

☆☆☆

"Ahoj Zuzi moja

Musím ti povedať že konečne žijem svoju rozprávku akú som vždy chcela a zhrnúť to celé, aby o Tom vedeli všetci aká si úžasná.

Ťaháme to spolu už niečo okolo 7 rokov. Si mojou úžasnou mentorkou od samého začiatku. Začiatky boli v produktovom sietovom marketingu, ale po 6 rokoch nás uchvátila digitálna doba. Keď si mi o tomto digitálnom mega projekte povedala, váhala som či niečo vybudované nechám.. predsa 6 rokov......a nechala som lebo som ti úplne verila. Prečo?

*Naučila si ma veriť si, že do čoho sa pustím bude to úžasné.

*Že v živote jednoducho treba riskovať.

*Empatia mi veľmi chýbala a ty si mi ukázala ako NA TO. Pomohlo mi to nie len v pracovnej sfére ale aj v súkromí.

*Že jednoducho treba počúvať svoje vnútro a nenechať sa ovplyvniť ľuďmi.

*Že otázky treba stále dávať a nájdeš riešenie, všetko je riešitelne.

A tu aj zastanem pretože ja som sa nechala ovplyvniť až natoľko, že som prestala veriť v to, čo milujem.

Moja vášeň je pečenie, tvorenie, posúvanie ľudí o level vyššie ...

A ja ti dnes ďakujem že si sa zachovala ako líderka a ukázala mi, že sa mám vrátiť k tomu, čo milujem - a to je pečenie.(Bez ohľadu NA TO, že "prídeš o človeka v štruktúre)

Pamätám si ako by to bolo včera, dala si mi otázku ..Táni, je to tvoja cesta? Tlačila som v sebe pocity a snažila sa samu seba presvedčiť, že 7 rokov spolupráce je moja cesta a moja budúcnosť. Vďaka tebe, že si ma nenechala žiť v omyle dnes môžem pre ľudí pripravovať rôzne kurzy v oblasti pečenia, pripravovať špeciálne dezerty a nenormálne ma to napĺňa. Ukľudnila som sa vnútorne, začala som cvičiť, nie som nervózna a brutálne sa mi páči ako vedieš ľudí, spirituálne si jednoducho úžasná a odporúčam každému, kto možno nemá nápady v podnikaní, kto sa chce posunúť, kto hľadá cestu alebo kto "stagnuje" ... Poznám veľa mentorov a koučov, ale žiaden sa tebe nevyrovná vedieš ľudí v celkovej harmónii a nie len vo finančnej.

Ďakujem ti "

☆☆☆

Ďakujem, že ja som našla to, prečo som sa narodila Tvoje nasmerovanie môžeme hľadať spolu. Nie je nad to mať pokoj v duši a cítiť šťastie.

KLIKNI TU KOUČING A MENTORING alebo IKONICKÁ PODNIKATEĽKA

Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!