Nedarí sa mi v predaji

24.11.2022

... predaj je proste všade, či už chceme predať nás na trhu práce, alebo naše služby, či tovar alebo myšlienku, nápad, ... proste predávame a ani si to neuvedomujeme.

Základom úspešného predaja si ty sám, ak spoznáš seba samého, aký si, čo ti vyhovuje a čo nie, pracuješ na svojom sebavedomí, sebahodnote a sebadôvere + naučíš sa účinné techniky predaja, marketing a to máš zvládnuté.

Podstata začína u teba, nie v predaji.

Vždy som sa chcela naučiť predávať, keďže som túžila podnikať. Pochopila som, že sa môžem učiť všetko možné o predaji... ak však nezačnem od seba, tak zo mňa profi kvalitný predajca nebude...

Dnes predaj milujem, pracujem na sebe, predávam produkt, o ktorom som presvedčená a na zákazníka sa zameriavam ako na človeka, ktorý niečo potrebuje a to je moja úloha zistiť čo aké ma potreby a priority.

Ak sa chceš stať skvelým predajcom, začni od seba, zostavila som na to špeciálne školenie, kde sa vieš naučiť základy, ktoré ťa navedú na cestu úspechu. KLIKNI na

IKONICKÁ PODNIKATEĽKA

Viac informácií nájdeš AJ v našej špeci facebook skupine CLUB 10 000+ kde mi môžeš napísať do komentu alebo priamo na messenger. 


Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!