HARMONICKÝ VZŤAH
párová terapia

Prepojenie vzťahu, nájdenie si cesty k sebe, hlbšie splynutie a pochopenie jeden druhého, no a ďalšie zmeny, ktoré si vytvoríte počas a po terapiách.

niekoľko metód spojených do harmonického celku

TY MÁŠ ALE ŠŤASTIE,ŽE MÁŠ TAKÉHO MANŽELA......škoda, že ja takého nemám...

To nie je o šťastí, to je o práci na sebe... také "šťastie" môže mať každý z nás. Náš partner nám ukazuje mieru našej (ne)sebahodnoty... Nefunguje to opačne ako by sme radi, nepríde najskôr skvelý partner a potom nastavíme sebahodnotu...potrebujeme sa mať radi, úprimne a brať všetko na nás ako dar...

Ani práca na sebe nie je ľahká, nič nie je ľahké, ak sa k tomu tak postavíme. Nastav si iný postoj Že sa to nedá? Tak ostaň tam, kde si... lenže to sa ti tiež nepáči...máš vždy 2 možnosti ÁNO idem, NIE to sa nedá...

Ak muž dopraje žene BYŤ ŽENOU, tak vzťah nadobudne úplne inú energiu... to však znamená, že žena potrebuje dovoliť mužovi BYŤ MUŽOM... 

...pritom sa obaja nemusia vzdať tej opačnej energie v sebe, pretože len harmónia v energiách vytvorí harmóniu vo vzťahu S manželom Jozef Štrbák sme prešli rôznymi fázami a verte mi, že nie vždy to bolo ľahké, ja som potrebovala prebudiť viac ženskej energie, aby tá jeho mužská energia mala vo vzťahu priestor...

Aj vďaka tomu máme pre vás párovú terapiu HARMONICKÝ VZŤAH, ktorá vám prinesie prepojenie vzťahu, nájdenie si cesty k sebe, hlbšie splynutie a pochopenie jeden druhého . 

S KÝM PREBEHNE SEDENIE?
s manželmi Zuzana a Jozef Štrbák


Zuzana Štrbák

Som predovšetkým žena, ktorá chce ďalším ženám odovzdávať na ich ceste za lepším životom krásnu energiu, nasmerovať ich za životom, ktoré si samé vyberú a ukázať im možnosti, ktoré majú. Som tiež sprievodca žien na ceste vedomého života v harmónii a hojnosti. Mojou vášňou je práca s ľuďmi a ich sebarozvoj.

Vďaka vlastným terapiám dotykom a zvukom, metóde access bars a individuálnym konzultáciám ukazujem ľuďom cestu ako spoznať a pochopiť seba samého, ako nájsť svoj talent, využiť ho pre svoju spokojnosť a začať žiť život v súlade sám so sebou.

Moje poslanie je... aby sa zo žien stali krásne sebavedomé bohyne... BYŤ ŽENOU JE JEDNODUCHO MAGICKÉ...

VIAC O MNE


Jozef Štrbák

Byť masérom je poslenie, cez ruky odovzdávame energiou a nie je jedno kto sa nás dotýka...
Venujem sa alternatívnej a holistickej zdravotnej starostlivosti cez masáže, chiroterapie, reiky, breathworky, terapie frekvenciami ladiečiek... ktoré robím srdcom a naladením sa na človeka, ktorý ku mne prichádza.

VIAC INFO INSTAGRAM 

Pre koho je terapia vhodná?

Pre všetky páry, ktoré chcú pracovať na svojom vzťahu, zlepšiť ho, prehĺbiť, pochopiť a dať mu ešte väčšiu hodnotu.

pre tých, ktorí chcú svoj vzťah ešte viac prepojiť, nájsť cestu k sebe, hlbšie splynúť a pochopiť jeden druhého ešte viac.

Pre koho je terapia nie je vhodná?

Ak jeden z partnerov nie je otvorený podobným metódam.

Ako prebieha sedenie

Terapia prebieha s párom vždy spolu v príjemnej atmosfére a prostredí so mnou a manželom ako terapeutmi.

Rezervácia cez sociálne siete správou alebo priamo v našom systéme TU .

TRVANIE

120 min terapia
+ 15min rozhovor a zadanie zámeru

(45 min terapia acess bars, 45 min terapia kraniosakrálna terapia, 30 min terapia soundhealing a ladičky)

CENA 199 EUR
Cena je daná pre jej význam v číslach, časom ktorý strávime s vami, energiou, ktorú vám odovzdáme a prítomnosťou mňa a manžela.

---

Na individuálnu a párovú terapiu možnosť objednať sa len telefonicky, emailom alebo cez sociálne siete KONTAKT
pondelok - piatok 19.00 - 22.00
víkend 16:00 - 22.00 

Po skončení terapie

Počas a po terapii začína  vnútorný proces, ten je znásobený tým, že ste na terapii obaja a aj práve preto môže dôjsť k zmene vo vzťahu. Je dôležité prísť dobrovoľne, nie tak, že jeden chce a druhý je donútený. Je to o vás oboch a každý z nás potrebuje pracovať na vzťahu a aj zo spirituálneho pohľadu.

 Na začiatku si zadáme zámer. Terapie majú niekoľko dňové a týždňové dozvuky, ktoré sú dôležité s nami zdieľať a tak si aj zhodnotiť, aký to malo účinok. Zároveň tak dávate aj ostatným párom možnosť vedieť, čo môžu očakávať a na čo sa môžu tešiť.

Každý z nás je tvorcom svojho života, práve preto my s manželom dávame 10% a zvyšok je na vás... vzťah je neustála práca na sebe samom a samotnom vzťahu.

Odporúčame terapie opakovať.

REFERENCIE

Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!