SPOKOJNOSŤ ŽENY JE NAJVIAC

11.03.2023

čo vy na to dámy? Ak ste vy spokojné, je aj vaša celá rodina spokojná a naopak?

Včera sa udialo pár vecí s mojim manželom Jozefom Štrbákom a ja som ešte viac pochopila, že všetko čo robí, všetko čo povie a ako sa zachová voči mne je preto, aby som bola spokojná a šťastná.

Do včera som si myslela, že niektoré veci nechápe a že mi ako žene nerozumie, mala som pocit že mu chýba empatia a nechce ma v pár veciach podporiť...UHOL POHĽADU, pozerala som sa len zo svojej strany, včera som však nazrela jeho zrakom vďaka niekomu a aj zrakom zhora na náš vzťah a ďakujem za to...

Máte aj vy dámy občas pocit, že vás manžel nepodporuje v niečom? A pozerali ste sa aj jeho očami? alebo len svojimi?

Ďakujem Jana Chmúrová a ďakujem svojmu manželovi, mužovi ktorý mi zmenil život a našiel vo mne tú najlepšiu ženu... vedeli ste o tom, že ešte skôr ako sme sa stretli som si môjho manžela spísala na papier? Je presne taký, ako som snívala.

Inak v apríli chystáme špeci skupinu, kde budeme rozoberať vzťahy, ich naviazanie a fungovanie. Máte sa na čo tešiť a bude obmedzený počet ľudí. Bude sa hovoriť aj o našom vzťahu a intimite, rozoberieme ako si pritiahnuť vytúžený vzťah a hlavne ako udržať manželstvo a partnerstvo pohromade. Ak vás ZAIJÍMA VIAC, PÍŠTE  DO MESSENGERA.

Ondavská 7, BRATISLAVA 831 03
2023 Zuzana Štrbák
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!